Opinie Uczestników


Pytanie 1: 

Co zyskałeś(aś) poprzez te zajęcia i co to dało Tobie osobiście?

"Wgląd w siebie. Zrozumienie oraz narzędzia, które są bezcenne w pracy nad i ze sobą. Lubię wracać do tych „prostych, magicznych” metod pracy z podświadomością."


"Szersze spojrzenie, ugruntowanie i poszerzenie wiedzy. Daje mi to coraz większy spokój, zgodę, zrozumienie, łagodność, więcej radości i początek miłości własnej. Świat zaczyna pokazywać mi, że Jestem, Jestem ważna, kochana."

 

"Zajęcia dały mi bardzo dużo zrozumienia, którego nie doznałabym poprzez czytanie książek. Bardzo dużo doświadczyłam poprzez wchodzenie i zakorzenienie się na poszczególnych poziomach świadomości."

 

"Dzięki zajęciom w szkole zyskałam nową wiedzę, poszerzyłam swoją świadomość, weszłam na wyższe poziomy świadomości i w dużym stopniu uwolniłam się od karmy. Otrzymałam narzędzia rewelacyjne do pracy ze sobą i innymi ludźmi."

 

"Poprzez zajęcia zyskałam wgląd w sytuacje, emocje, które mnie dotyczą i które się dzieją oraz rozpoznanie dlaczego tak jest."
Pytanie 2:

Co uważasz za swoje największe osiągnięcie po tych zajęciach?

"Za największe osiągnięcie uważam to, że zaczęło się wszystko przejawiać w moim życiu, że mogę tego naprawdę doświadczać, że to nie jest jakaś bajka - coś obok mnie."

 

"Zrozumienie i uświadomienie sobie, że to co dzieje się w moim życiu, emocje, to często wynik przeszłości. Na rozum to wiedziałam, ale w końcu poczułam. A skoro mogę o tym mówić, tzn, że w końcu mam do tego dystans. Droga dopiero przede mną. Każde spotkanie dawało możliwość większego wglądu i uważności na siebie, zachęcało mnie do efektywniejszej pracy ze swoimi słabościami, obciążeniami. Z czasem uświadomiłam sobie, że mogę dać sobie do tego prawo."

 

"Otwarcie się na miłość i przepracowanie negatywnych wzorców z nią związanych. Inne spojrzenie na siebie i swoje otoczenie."

Pytanie 3:

Czy według Ciebie w czasie nauki były sytuacje, rzeczy, tematy

lub coś na zwóciłaś(eś) uwagę, które należy poprawić,

zmienić lub wprowadzić nowe, aby dzięki temu podnieść jakość zajęć.

"Nie mam uwag. Na początku zajęć chciałabym wszystko przyśpieszyć. Jednak wszystko było w swoim czasie."

 

"Wykłady były i są zawsze wysoko wibracyjne, ogrom wiedzy która natychmiast przepływa, gruntuje, powoduje otwarcie, zmiany. Warsztaty - dziękuję za każde słowo, które umożliwiło mi otwarcie i zmianę"

 

"Zajęcia bardzo mi się podobały. Nie zmieniałabym nic w ich koncepcji. Podobało mi się, że nauczyciele wykonywali ćwiczenia razem z nami."

 

"Przede wszystkim pragnę podziękować Wam za pomysł i wdrożenie go w życie, co dało nam szansę na rozwój. Podobało mi się, kiedy na spotkaniach w czasie ćwiczeń z udziałem emocji na niskich poziomach, uczestniczyliście w nich razem z nami. Oczywistym dla mnie jest, że nauczyciel, żeby mógł być nim, jest na wszystkich poziomach świadomości. Dzięki temu ja mogę rozumieć swoją drogę, pomaga mi w czasie tej podróży. Dziękuję. Dzięki Wam za pomoc, jaką zawsze gotowi byliście dać. Wasza intuicja, wyczucie, kiedy potrzebuję pomocy. Dziękuję. Zawsze właściwe słowo i wskazówka. Dziękuję."
Pytanie 4:

Co zmieniło się w Twoim sposobie myślenia i postrzegania świata?

Jak świat na to odpowiedział?

 

"Świat odpowiada tak jak ja myślę. Rzygam złością - to świat też, chowam się - to świat też, uśmiecham się - to świat też."

 

"Inaczej patrzę na ludzi, świat, siebie. Z większą miłością, zrozumieniem i otwarciem zauważyłam zmiany w poziomach świadomości swoich klientów. Są wyższe. Ludzie Ci są otwarci na tę wiedzę. Cieszy mnie to bardzo, ponieważ chcę korzystać z tego typu pomocy."

 

"Słowa: muszę, szybko, ciężko, na siłę, koniecznie, mozolnie, za wszelką cenę itp przestają być w moim słowniku, bo ich w ogóle nie czuję. Natomiast poznaję na nowo znaczenie słów: radość, lekkość, przyjemność, łagodność, szczerość, uczciwość, miłość, przyjaźń, mogę, życzliwość i najważniejsze z nich: UWAŻNOŚĆ. A świat na to odpowiada."
Pytanie 5:

Jak obecnie postrzegasz swoją wiedzę, jej przydatność i możliwość 

wykorzystania w swoim życiu?


"Wiedzę zdobytą wykorzystuję na bieżąco każdego dnia"

"Wiedza, którą tu zdobyłam jest bardzo przydatna i da mi duże możliwości w czasie pracy z ludźmi i w moim życiu codziennym. Z tą wiedzą jestem bardziej pomocna."

"Nie spocznę - idę dalej! - z radością, bo mam większe zrozumienie, więcej łagodności, mam narzędzia i możliwości i są wokół mnie ludzie wspierający w przełomowych momentach i na co dzień. Dziękuję."